لوگوی دانشجویانه

دانشجویانه

دانشجویانه

امتیاز من: صفر  قلم 

مجموعه مقالات سبک زندگی

مدیریت مالی

مدیریت مالی

پژوهش‌ها نشان می‌دهند که بیشتر دانشجویان حتی در رشته‌های مالی از نظر سواد مالی و عملکرد مدیریت مالی فردی بسیار ضعیف هستند. به عنوان یک دانشجو دیگر وقتش است که کارها را به شیوه درستش انجام دهید. پس اگر تا حالا اقدام نکردید، یک حساب بانکی، کارت عابر بانک، اینترنت بانک و همراه بانک را لازم دارید.

ادامه مطلب »
شاخص مینیمالیست

سبک زندگی مینیمالیستی

در دنیای شلوغ امروز سبک زندگی مینیمالیستی طرفداران فراوانی یافته است. یک مینیمالیست کسی است که علاقه دارد همه چیز را خیلی ساده داشته باشد. این سبک زندگی با زندگی دانشجویی بسیار هماهنگ است. ایده اصلی این سبک زندگی در مورد ساده‌سازی زندگی از طریق تمرکز کردن بر چیزهایی است که واقعا نیاز دارید. شما می‌توانید یک زندگی با صرفه‌جویی بیشتر و بدهی کمتر؛ سلامت بیشتر و استرس کمتر؛ فضای بیشتر و وسایل کمتر داشته باشید.

ادامه مطلب »
مدیر زمان باش

مدیر زمان باش

این روزها عبارت «مدیریت زمان» عبارت آشنایی است. اما هر کسی در این زمینه به شکلی متفاوت صحبت کرده است. در حوزهٔ زندگی دانشجویی باید مدیریت زمان را به شکلی خاص‌تر مورد توجه قرار دهیم. زیرا در این دوران طلایی عمر حساسیت‌هایی وجود دارد که اگر به آن توجه کنید، آیندهٔ خوبی را برای خود خواهید ساخت. و اگر توجه نکنید می‌توانید به کلی نابودش کنید.

ادامه مطلب »

راز های ترم اول و انتخاب واحد

معمولا در ترم اول، دانشگاه یک برنامه مشخص برای انتخاب واحد به دانشجویان ارائه می‌دهد و شما گزینه دیگری ندارید. اما توجه کنید با کمی زیرکی به خرج دادن می‌توانید برنامهٔ ترمی بهتری برای خود بچینید.

ادامه مطلب »
اسکرول به بالا