در این دوره از انتخاب موضوع و استاد راهنما تا جلسه دفاع با شما خواهیم بود. یعنی از صفر تا صد. یک دوره کاملا حرفه‌ای با آموزش‌های کاملا کاربردی.

دوره آموزش مجازی نگارش پایان‌نامه از صفر تا صد

چرا خودم پایان‌نامه بنویسم؟

نوشتن پایان‌نامه یک چالش جدی برای هر دانشجویی است. متاسفانه دانشگاه‌ها در زمینه نگارش پایان‌نامه اقدام جدی انجام نمی‌دهند و اکثریت دانشجویان در نگارش پایان‌نامه با مشکل مواجه هستند. این موضوع باعث رونق گرفتن بازار پایان‌نامه‌نویسی غیرقانونی شده و موسسات بسیاری در این زمینه فعال شده‌اند و پول گزافی از مشتریان به جیب می‌زنند.

با گذراندن این دوره می‌توانید به خوبی با این فضای منفی مقابله کنید. هم هزینه بیهوده پرداخت نمی‌کنید و هم یک عمر افتخار انجام واقعی پایان‌نامه را خواهید داشت. تصور کنید که همیشه با اعتماد به نفس می‌توانید بگویید من پایان‌نامه‌ام را خودم نوشته‌ام و از کسی کمک نگرفته‌ام. این امتیاز بسیار بزرگی است که بتوانید کارتان را کاملا حرفه‌ای توجیه کنید و اطمینان ایجاد کنید که به کارتان وارد هستید.

نوشتن پایان‌نامه حتی به شما در موفقیت‌های آینده کمک خواهد کرد زیرا این آزمونی است که بسیاری از دانشجویان از آن سرافکنده خارج می‌شوند و کسانی که در این امر موفق باشند، در جامعه به خوبی مسیر موفقیت را خواهند یافت.

آموزش‌های این دوره

دوره پایان‌نامه‌نویسی بر اساس سال‌ها تجربه عملی در امور تحقیقاتی و پژوهشی به دست آمده است. در این دوره مطالب خسته‌کننده و زائد نداریم و مستقیم به سراغ حل مشکلات واقعی در مسیر طولانی پایان‌نامه خواهیم رفت.
در این دوره از انتخاب موضوع و استاد راهنما کار را شروع خواهیم کرد و مباحث مهم و کاربردی زیادی خواهیم داشت:

– انتخاب موضوع و استاد راهنما
– منبع‌یابی و ترفندهای اینترنتی دانلود منابع اصلی
– نکات مهم منبع‌نویسی و حفظ سوابق تحقیق
– نگارش پروپوزال
– استعلام ایرانداک
– کار با Microsoft Word 2019
– منبع‌نویسی با EndNote
– ویراستاری متن
– نکات گردآوری داده‌های آماری
– تدوین چکیده
– آماده‌سازی پاورپوینت جلسه دفاع
– سامانه همانندجو
– نکات کلیدی جلسه دفاع
– استخراج مقاله از پایان‌نامه
– نکات پایانی و تحویل پایان‌نامه به معاونت پژوهشی دانشگاه
– چاپ کتاب از پایان‌نامه

همچنین درباره ترفندهای مدیریت روابط با استاد راهنما و استاد مشاور به شما نکات عملی خواهیم گفت که توان بالایی به شما در پیشبرد کار پایان‌نامه خواهد کرد. نکاتی که اگر ندانید شاید پایان‌نامه شما بیش از یک سال به طول بیانجامد.

زمان‌بندی دوره

این دوره در ۴ ماه طراحی شده است. از ابتدای مهرماه تا پایان دی ماه سال ۱۳۹۹ به صورت گام به گام فرآیند نگارش یک پایان‌نامه را آموزش خواهید دید و به صورت عملی آن را تمرین خواهید کرد.

شاید به نظر شما این مدت طولانی باشد ولی واقعیت این است که مهارت پایان‌نامه‌نویسی یک مهارت جدی و پیچیده است و اگر زمان کافی برای تمرینات نداشته باشید، مطالب به درستی در ذهن شما نمی‌نشیند و بدان تسلط پیدا نمی‌کنید. مثل این که دوچرخه‌سواری را از روی کتاب خوانده باشید، قطعا بدون تمرین هیچ فایده‌ای نخواهد داشت.

سبک تدریس این دوره

آموزش در این دوره بر اساس اصول عملیاتی است. کمتر به مباحث تئوری خشک خواهیم پرداخت و راهکارهای عملیاتی و سریع اجرای یک پایان‌نامه را از مرحله تحقیقات تا گردآوری داده و تحلیل و تدوین به شما آموزش خواهیم داد.

در این دوره آموزش‌ها به صورت مجازی به شما داده می‌شود. اعضای گروه عادی کلیه آموزش‌ها را دریافت می‌کنند ولی اعضای تیم ویژه (VIP) در طی دوره با یک مشاور کار می‌کنند و یک موضوع اختصاصی دریافت می‌کند و تا پایان دوره آن را به صورت یک پایان‌نامه کوچک تکمیل خواهند کرد.

همچنین اعضای تیم ویژه (VIP) گروه پرسش و پاسخ و مشاوره رایگان در اختیار خواهند داشت و از مشاوره تا ۶ ماه بعد از اتمام دوره بهره‌مند خواهند شد.

اعضای برگزیده گروه ویژه (VIP) می‌توانند در تیم استارتاپی دانشجویانه همکاری کنند.

مدرس دوره

عمار محمدی آلاشلو

عمار محمدی آلاشلو، بنیان‌گذار دانشجویانه این دوره را تدریس می‌کند. او با بیش از ۱۵ سال سابقه در امور تحقیقاتی و پژوهشی قصد دارد کلیه تجربیات خود را در این دوره به شما آموزش دهد. رزومه او را «اینجا» ببینید.

بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

در هر مرحله از آموزش که از ادامه دوره به هر دلیلی منصرف شدید، به پشتیبان دوره اطلاع دهید و هزینه آن جلسه و دیگر جلسات باقیمانده را پس بگیرید.
ما هیچ سوالی نخواهیم پرسید و تنها ملاک ما اعلام نارضایتی شماست.

سطح شرکت در دوره

برای این دوره نیاز به پیش‌نیاز خاصی ندارید. این دوره در دو سطح عادی و ویژه (VIP) برگزار می‌شود.

کسانی که در دوره عادی ثبت‌نام کنند، کلیه جلسات آموزشی را دریافت خواهند کرد.
کسانی که در سطح ویژه (VIP) ثبت‌نام کنند، از امتیازات زیر بهره‌مند خواهند شد:

– یک مشاور در طی دوره خواهند داشت
– یک پروژه دریافت می‌کنند و زیر نظر مشاور تکمیل می‌کنند تا کلیه مباحث را به صورت عملی تجربه کنند
– کلیه مباحث به صورت عملی با این دوستان تمرین می‌شود
– ۸ جلسه پرسش و پاسخ اضافه خواهند داشت
– ۶ ماه بعد از پایان دوره همچنان می‌توانند از خدمات مشاوره استفاده کنند
– در صورت فعالیت مثبت امکان شرکت در تیم استارتاپی دانشجویانه را خواهند داشت

هدیه ویژه

کسی که برترین امتیاز را کسب کند و بالاترین عملکرد را داشته باشد، شهریه پرداخت شده دوره را به عنوان هدیه دریافت خواهد کرد.

آیا نرم‌افزار SPSS در این دوره آموزش داده می‌شود؟

نرم‌افزار SPSS یک نرم‌افزار بسیار تخصصی است و در این دوره نمی‌گنجد. اما درباره مباحث آماری توضیحات کاربردی مفیدی داده خواهد شد. درباره طراحی پرسشنامه، اصول گردآوری داده، نکات کلیدی در محاسبات آماری و نحوه دفاع در جلسه دفاع آموزش خواهیم داد.

هزینه‌های دوره

هزینه‌های دوره پایان‌نامه 

 

فروش ویژه

تا ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ می‌توانید از این تخفیف‌ها استفاده کنید:

  • دوره ویژه به جای ۹۰۰  هزار تومان، ۵۵۰ هزار تومان بپردازید
  • دوره معمولی به جای ۲۰۰ هزار تومان، ۱۲۵ هزار تومان بپردازید

چه تخفیف‌هایی وجود دارد؟

با معرفی هر دوست در طرح‌های ثبت‌نامی می‌توانید از همان طرح ۳۰ درصد تخفیف بگیرید. یعنی اگر سه نفر معرفی کنید تنها ۱۰ درصد هزینه ثبت‌نام را خواهید پرداخت.

همچنین اگر خبرهای این طرح را در اینستاگرام یا تلگرام بازنشر دهید و به پشتیبان دانشجویانه اطلاع دهید، تا ۲۰ درصد تخفیف ویژه برای شما در نظر گرفته خواهد شد.

آی‌دی پشتیبان آموزشی دانشجویانه در اینستاگرام:

امکان همکاری در فروش وجود دارد؟

بله برای همکاری در فروش پورسانت در نظر گرفته شده است. برای هماهنگی با آی‌دی پشتیبان در اینستاگرام یا تلگرام که در مطلب قبلی گفته شد تماس بگیرید و کد تخفیف اختصاصی خود را برای بازاریابی دریافت کنید.

نحوه ثبت نام

برای ثبت‌نام از طریق فروشگاه اینترنتی دانشجویانه می‌توانید از دکمه‌های زیر استفاده کنید

 

اما اگر کارت شتاب با رمز دوم پویا ندارید، خیلی راحت هزینه دوره مد نظر خود را به این کارت واریز کنید

۵۰۴۷-۰۶۱۰-۴۰۵۹-۵۳۶۱

بانک شهر – بنام عمار محمدی آلاشلو

و تصویر واریزی خود را به آی‌دی اینستاگرامی یا تلگرامی پشتیبان آموزشی که در بالا گفتیم ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *