دانشجویانه

دانشجویانه

امتیاز من: صفر  قلم 
خانه » پیشنهاد ویژه در نوروز ۱۴۰۱

پیشنهاد ویژه در نوروز ۱۴۰۱

دانشجویانه در نوروز ۱۴۰۱ یک پیشنهاد ویژه برای علاقمندان به توانمندسازی دارد. با این پیشنهاد ویژه می‌توانید به خوبی برای یک دوره توانمندسازی حرفه‌ای برنامه‌ریزی کنید.

پیشنهاد ویژهٔ دانشجویانه

دانشجویانه به دانشجویان علاقمند به توانمندسازی پیشنهاد می‌کند با استفاده از این طرح، در دورهٔ توانمندسازی «دانشجوی برتر» به عنوان عضو ویژه بدون پرداخت حتی یک تومان وجه نقد شرکت کنند.

پیشنهاد ویژه

دورهٔ دانشجوی برتر چیست؟

این دوره طرح جدید دانشجویانه برای توانمندسازی دانشجویان در قالب ۵۰ موضوع کلیدی و کاربردی است. این دوره در چند سطح برگزار می‌شود:

  • سطح صفر: ارائه محتوا به صورت ویدیو (ارزش دوره سه و نیم میلیون تومان)
  • سطح ویژه: ارائه محتوای ویدیویی + خدمات مشاوره + سنجش پیشرفت (ارزش دوره ۵ میلیون تومان)
  • سطح اختصاصی: محتوای ویدیویی +  خدمات مشاوره + سنجش پیشرفت + کوچینگ اختصاصی (ارزش دوره ۱۵ میلیون تومان)

قوی‌ترین خدمات در «سطح اختصاصی» ارائه می‌شوند که ثبت‌نام در آن نیازمند مصاحبه اولیه با علاقمندان و تأیید صلاحیت آنان توسط کارشناسان دانشجویانه است.

در پیشنهاد نوروزی ۱۴۰۱، با شرکت در سطح ویژه با توجه به وجود امکانات مشاوره و سنجش پیشرفت، فرصتی بسیار طلایی برای توانمندسازی و پیشرفت در برابر شما قرار دارد.

دورهٔ دانشجوی برتر

آیا این پیشنهاد ویژه رایگان است؟

دانشجویانه معتقد است، آموزش رایگان جز هدر دادن انگیزهٔ علاقمندان سودی ندارد. در این پیشنهاد ویژه لازم نیست هزینهٔ دوره را نقدی بپردازید. بلکه از طریق فعالیت‌هایی که دانشجویانه برای شما طراحی می‌کند، به تدریج امتیاز جمع‌آوری می‌کنید و هزینهٔ دوره را پرداخت می‌کنید.

چه فعالیت‌هایی در طرح ویژه وجود دارد؟

کارشناس آموزشی شما بسته به شناختی که از شما پیدا می‌کند برای شما فعالیت‌هایی طراحی می‌کند. این فعالیت‌ها هم به شکل مجازی و هم به شکل حضوری می‌توانند باشند. 

شرکت در طرح ویژه چقدر زمان نیاز دارد؟

به طور متوسط برای شرکت در این طرح روزانه حدود ۱ ساعت زمان لازم است. پیشنهاد دانشجویانه این است که با برنامه‌ریزی منظم پیش بروید و از تلنبار شدن تکالیف و آموزش‌ها به ویژه در ایام انتهای ترم خودداری کنید.

طرح ویژه برای چه دانشجویانی است؟

در حال حاضر محدودیت خاصی از نظر رشته، سال ورود‌، جنسیت و دانشگاه نداریم. اما تعداد قابل جذب در این طرح محدود است و اگر علاقمند هستید، پیشنهاد می‌کنیم فورا ثبت‌نام کنید.

طرح ویژه با درس‌های دانشگاهی تداخل ندارد؟

خوشبختانه خیر. زمان‌بندی استفاده از محتوا در طرح ویژه با شماست. در واقع در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانید برای مطالعه و  اجرای تکالیف اقدام کنید. پیشنهاد دانشجویانه هم این است که از ابتدای ترم با یک برنامهٔ منظم درس بخوانید تا در ایام میان‌ترم تا امتحانات پایان‌ترم دچار فشار تحصیلی نشوید و با آرامش درس و آموزش‌های توانمندسازی را پیش ببرید.

چطور می‌توانم در طرح ویژه ثبت‌نام کنم؟

ابتدا ثبت‌نام رایگان در این سایت را انجام دهید و وارد سایت شوید. سپس در همین صفحه به صورت یادداشت گذاری در انتهای صفحه، برای شرکت در طرح ویژه اعلام آمادگی کنید. کارشناسان دانشجویانه با شما تماس می‌گیرند و فعال‌سازی طرح انجام می‌شود.

از دانشجویانه سوال بپرسید

اگر هنوز سوال پاسخ داده نشده‌ای دارید، در همین صفحه یادداشت بگذارید تا پاسخ داده شود.

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
اسکرول به بالا